ROZVOZCE / ROZVOZKYNĚ / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Směnnost: turnusové služby. Nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: rozvoz pro pizzerii.

Zaměstnavatel požaduje: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče/uchazečky, dobrou náladu, znalost Jaroměře a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: [email protected], v předmětu e-mailu uveďte pozici ROZVOZ.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, komunikativnost
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TURBO PIZZA, s.r.o., IČ: 03643395
adresa pracoviště:nám. Československé armády 31, Jaroměř, 55101, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:2
benefity:
  • Jiné výhody: možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček atd.
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Viktor Ditrich
Telefonní číslo:778 433 353