Rozvozce/rozvozkyně / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Informace o nabídce práce:

V případě zájmu nás kontaktujte:
- emailem na: [email protected], zašlete životopis, v předmětu emailu uveďte ROZVOZ
- telefonicky na tel.č. 778 433 353.

Náplň práce:
- rozvoz pro pizzerii.

Požadujeme:
- příjemné vystupování,
- komunikativní uchazeče,
- znalost Klášterce a okolí,
- stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce,
- pracovitost, serióznost, vysokou míru spolehlivosti,
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TURBO PIZZA s.r.o., IČ: 03643395
adresa pracoviště:Jana Švermy 9, Kadaň, 43201, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Viktor Ditrich
Telefonní číslo:720 073 009