Řidič - kurýr sk.B / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Náplň práce: doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince
Nabízíme: práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným tarifem, dobré finanční ohodnocení.
Požadujeme: ŘP sk. B, praxe 1 rok, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, flexibilitu, slušné vystupování a jednání.
Nástup po zaučení možný ihned.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem!

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Praxe 1 rok
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BV EXPRES s.r.o., IČ: 02007720
adresa pracoviště:Průmyslová 270, Jiřice, 39601, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: SIM karta s neomezeným tarifem
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vladimír Budík
Telefonní číslo:725562626