ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA TATRA 815 / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA TATRA 815
Místo: chrastava - frýdlantská ulice

Na své stavby po celé ČR, nejčastěji blízko Liberce hledáme zodpovědné pracovníky na pozici ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA TATRA 815. V místě výkonu práce pro Vás bude zajištěno ubytování, které bude hrazeno zaměstnavatelem.

MÍSTO VAŠEHO BYDLIŠTĚ NEMUSÍ BÝT V MÍSTĚ STAVBY ČI JEJÍ BLÍZKOSTI. NA DOPRAVĚ SE VŽDY DOMLUVÍME.

Požadujeme - Řidičský průkaz průkaz skupiny C, profesní průkaz výhodou. Rádi bychom člověka zkušeného, který bude mít vztah ke svěřenému vozidlu.
Náplň práce převoz materiálu, zeminy aj.
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Nabízená mzda: 120 Kč/hod dle domluvy
Nástup - ihned
V případě zájmu volat na tel. č.: 777 568 096 či mail kovalova@geskon.cz

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GESKON s.r.o., IČ: 27586413
místo pracoviště:GESKON s.r.o. Chrastava, Chrastava - Frýdlantská ulice
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Ubytování
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Doprava