Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR) / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

Zajišťujeme přepravy mezi zeměmi EU a CZ
pravidelné linky mezi CZ a Itálií
pravidelné linky mezi CZ a Anglií

Náplň práce:
· přeprava zboží mezi CZ a Itálií

Očekáváme:

· SŠ nebo ÚSO v oboru automechanik
· komunikativní znalost AJ, NJ výhodou – ne však podmínkou
· ŘP sk. C + E, profesní průkaz
· zkušenost v mezinárodní dopravě alespoň 1 rok
· znalost celní problematiky, dohody CMR

Nabízíme:
· pracovní prostředí v dynamické logistické společnosti
· práce na nových vozech Volvo FH13 500HP a Mercedes Actros
· možnost dalšího profesního růstu
· motivující platové ohodnocení
· pracoviště v HUMPOLCI

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy
jazyky:
  • Pasivní angličtina, základy
  • Aktivní ruština, slovem i písmem výhodou
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:INTER EXPRES servis s.r.o., IČ: 25168126
místo pracoviště:Lnářská 1633, 396 01 Humpolec
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
profese:
  • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, požadovaná praxe 2 roky
obory:
  • Doprava