ŘIDIČ/KA skupiny C / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

Náplň práce: rozvozy zboží po ZČ, JČ, Vysočině.
Nabízíme: pozici ve stabilní společnosti, nástup dle dohody, odměňování dle výsledků a Vašeho výkonu.
Firemní benefity: příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora.
Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C, profesní řidičský průkaz, kartu řidiče, dopravně psychologické vyšetření, praxe vítána, pozitivní přístup k plnění zadaných úkolů, trestní bezúhonnost, flexibilitu.
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče!

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Astur & Qanto s.r.o., IČ: 03392341
adresa pracoviště:Vřesová 518/9, České Budějovice, 37001, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:neurčeno

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martin Šimek
Telefonní číslo:724 010 339