Řidič - manipulant / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň:
zásobování firmy materiálem pro výrobu, odvoz výrobků (nákl. automobil 6t, dodávka); manipulace s materiálem, chystání pro výrobu

Požadavky:
ŘP. sk. C + profesní průkaz řidiče; průkaz obsluhy VZV - výhodou; samostatnost, svědomitost

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Milana Potyše:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (v pracovní dny 06,00 - 14,00hod.) na čísle 602 333 367;
- osobně (v pracovní dny 08,00 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GESS-CZ, s.r.o., IČ: 26867770
adresa pracoviště:Rouské 80, 75353, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek
  • Podnikové stravování: stravenky
  • Jiné výhody: individuální benefity

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Potyš
Telefonní číslo:602333367