Řidič/ka C - svoz živých zvířat / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: svoz živých zvířat
- Požadavky: ŘP sk. C + profesní průkaz možné dodělat přes firmu, praxe v řízení výhodou, ŘP sk. E výhodou
- pracovní doba Po-Pá, denní provoz
- Kontakt osobně je možný každé pondělí v čase 8:00-10:00 hod. nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod. (pan Pospíšil, tel.: 777 740 411), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JACOM, spol. s r.o., IČ: 18188583
adresa pracoviště:Přerovská 761/2, Holešov, 76901, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
datum nástupu:02. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Stanislav Pospíšil
Telefonní číslo:777 740 411