- Náplň práce: c" /> Řidič nákladního vozidla - "C" Kroměříž Práce-Rychle

Řidič nákladního vozidla - "C" / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

PRACOVIŠTĚ Bílany
- Náplň práce: cesty převážně v okolí Kroměříže popř. v rámci Zlínského či Jihomoravského kraje
- Požadavky: ŘP sk. C + profesní průkaz podmínkou, řízení sklápěcích nákladních automobilů, praxe v oboru výhodou, spolehlivost
- Kontakt osobní nebo telefonický Po-Pá, 8:00 - 11:00 hod. (pan Procházka, tel.: 608 057 182). Pro osobní kontakt nejlépe telefonicky zavolat předem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:L-STAM s.r.o., IČ: 27717291
adresa pracoviště:Kroměříž - Bílany 113, 76701, Česko
mzda (plat):160 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Luboš Procházka
Telefonní číslo:608 057 182