Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Informace o nabídce práce:

Vyžadujeme: platný řidičský průkaz- skupina "C"

Náplň práce:
různé zakázky při svozu odpadu
směny (ranní/odpolední) střídání po týdnu, možnost práce na noční směně, občasná práce o víkendech

Nabízíme:
roční odměny za odpracované roky, stravenky - stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
13. a 14. výplata
příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
možnost zajištění ubytování zdarma
Nástup je možný ihned

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s., IČ: 61057606
adresa pracoviště:Řevnická 1484, Mníšek pod Brdy, 25210, Česko
mzda (plat):22 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavla Vysloužilová