Řidič/ka autobusu / Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Informace o nabídce práce:

Pracovní náplň:
- řízení linkového meziměstského autobusu
- dodržování jízdních řádů na jednotlivých linkách a platných nařízení dle Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje
- udržování čistoty ve svěřeném vozidle
- obsluha odbavovacího zařízení (proškolíme)
- oprava a běžná údržba vozu v rámci svých znalostí a technických možností
- dodržování nařízení ES č.561/2006 (AETR)
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. D, včetně odborné způsobilosti pro sk. D
- psychologické vyšetření
- zdravotní způsobilost
- výpis z karty řidiče
- spolehlivost, chuť pracovat
Nabízíme
- nástupní mzda od 35 000 - 40 000 Kč
- náborový příspěvek 30 000,- Kč
- stravenky
- pravidelný rozpis linek s možností změn
- pravidelné obměny vozového parku
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce - Mimoň, Jablonné v Podještědí

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:COMPAG CZ s.r.o., IČ: 62241630
adresa pracoviště:V Lukách 95, Mimoň, 47124, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: náborový příspěvek 30 tisíc Kč, stravenky

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Gabriela Dvořáková
Telefonní číslo:737 248 866, [email protected]
Email: [email protected]