Řidič/ka autobusu / Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Linková přeprava cestujících v okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce, Třebíče.

Požadujeme:
* zdravotní způsobilost

Nabízíme:
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* průměrnou mzdu 38.000 Kč + diety 2.500 Kč
* motivační složku za PHM

Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naši společnost.
Nástup možný ihned.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky, Po - Pá, 7 - 14 hod.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiné, karta DGT
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ICOM transport a.s., IČ: 46346040
adresa pracoviště:
mzda (plat):38 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:10
benefity:
  • Jízdní výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní/životní pojištění/dětský tábor, mobil s tarifem včetně dat
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Petr Král
Telefonní číslo:606 052 981