Řidič na lince Brno - Kladno

Informace o nabídce práce:

Popis pozice

Pravidelná přeprava na stálé časy. Linka vyjíždí v 1:00 hod. ráno návrat kolem 9 hod. ranní.
Na této pravidelné lince se vozí výměnné nástavby – dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.
Jízda v jednom řidiči na vlastním autě
Každý den doma, víkendy volné

Požadujeme

Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
Školení ADR (v rámci firmy lze vyškolit), ale na lince je potřeba.
Schopnost a ochotu pracovat
Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
17 000,- základ
Odměna až 3 500,- čistého za ekonomickou jízdu
Celkem až 30 tisíc čistého
15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu​
Věrnostní odměny už po prvním roce odpracován
Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku
Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
​Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 300 Kč měsíčně bez DPH
Firemní oblečení

Přijmeme řidiče C+E i na další pozice, jejich kompletní přehled nalezenete na stránce: https://vchd.cz/kariera/

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VCHD Cargo a.s., IČ: 27231551
místo pracoviště:Vinohradská 1115/74 Brno