ŘEZNÍCI, UZENÁŘI - OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ / Řezníci a uzenáři

Kontaktní osoba Bartošek Stanislav, tel. 777 713 733, e-mail: [email protected]. Pracovní doba: 5:30- 4:00, 14:00-22:00

Náplň práce: pomocné a úklidové práce ve výrobě
Nabízíme: mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefiční karta, stravenky ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den, možnost prodloužení pracovního poměru na neurčito.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MAKOVEC a.s., IČ: 46903631
adresa pracoviště:Za Olomouckou 487, Držovice, 79607, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefiční karta, stravenky ve výši 192 Kč

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Stanislav Bartošek, kontaktní osoba
Telefonní číslo:777 713 733