ŘEZNÍCI, UZENÁŘI - OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ (OPRACOVÁNÍ MASA) / Řezníci a uzenáři

Kontaktní osoba Kratochvíl Pavel, tel.: 725519460 (volat 10:00-13:00), e-mail: [email protected]. Mimo uvedenou dobu lze volat tel. 582 331 684 a nahlásit kontakt pro zpětné kontaktování. Pracovní doba: ranní směna Po-Pá od cca 5:30-14:00
Náplň práce: práce na strojích, opracování syrového masa (vykrajování vepřové kýty)
Podmínky:
- teplota prostředí do +12 °C
- zvedání břemen do 10 kg
Požadujeme: dobrý zdravotní stav (karpály)
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, jídelní kupóny (stravenky) za 192,- plně hrazené zaměstnavatelem za každý odpracovaný den, firemní free wifi během svačiny a oběda

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MAKOVEC a.s., IČ: 46903631
adresa pracoviště:Za Olomouckou 487, Držovice, 79607, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: prémie, stravenky v hodnotě 192 Kč, volnočas. benefitní karta, wifi na pracoviš.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Kratochvíl, kontaktní osoba
Telefonní číslo:725519460