POLICISTA/POLICISTKA CIZINECKÉ POLICIE / Referenti Policie ČR

- Náplň práce: mobilní jednotka cizinecké policie - ochrana vnitřní a vnější schengenské hranice, hraniční kontrola osob, podpora ostatních útvarů Policie ČR, udržování veřejného pořádku, práce v oblasti nelegální migrace. Účast v zahran. misích a operacích (nadstandardní fyzická a střelecká příprava)
Požadujeme: ŘP B, jazykové znalosti výhodou, čistý rejstřík trestů, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, časová flexibilita, občan ČR
Účast na zahraničních misích a operacích, nadstandartní fyzická a střelecká příprava.
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, možnost vyslání do zahraničních misí, příspěvek na dovolenou, možnost jazykového vzdělávání, po 15 letech služby možnost 14 denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku, po úspěšném dokončení základní odborné přípravy činí plat 33 090,-Kč, náborový příspěvek ve výši 75 000,-Kč.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Ministerstvo vnitra ČR, IČ: 00007064
adresa pracoviště:Nerudova 790/8, Hradec Králové, 50002, Česko
mzda (plat):36 080 Kč
typ pracovního úvazku:
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Npor. Mgr. Michal Trunec
Telefonní číslo:603 190 948