PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA a PSYCHOTERAPEUT/KA / Psychologové

Psycholog/žka-Psychoterapeut/ka - Dohoda o provedení práce (DPP - 600 Kč/hod.)
Psychosociální pracovník/ce DPP (místo výkonu Frýdlant v Čechách - 400 Kč/hod.)
Co Vás čeká?
- samostatné zajišťování prací v psychodiagnostice, poskytování poradenských a psychoterapeutických služeb,
- poskytování krizové intervence,
- kontaktní činnosti zaměřené na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji. Provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí a mládeže podle stanovených postupů,
- vedení výcvikových a dalších programů osobnostního rozvoje a prevence sociálně patologických jevů u osob z cílové skupiny. Psychologické poradenství související se vzděláváním a výchovou dětí, žáků a studentů.
Kvalifikace:
Psycholog - vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením magisterského studia jednooborové psychologie
Pokud splňujete výše uvedenou charakteristiku pozice, našli jste inzerát, který je právě pro Vás.
Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Dovolená 5 týdnů
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost si napracovat hodiny
Možnost delšího neplaceného volna
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8.30 do 13.30 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Sdružení TULIPAN, z.s., IČ: 26672472
adresa pracoviště:Frýdlantská 1351/15, Liberec, Česko
mzda (plat):400 Kč až 600 Kč
typ pracovního úvazku:DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zuzana Ondrejčíková
Telefonní číslo:725 832 748