Údržbář - provozní zámečník / Provozní zámečníci, údržbáři

Informace o nabídce práce:

z: 25.3.2024 - PP na dobu určitou, poté doba neurčitá

Náplň práce:
- provádění poruchové a preventivní údržby zařízení
- opravy strojního zařízení
- zámečnické práce, drobné opravy na budovách

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- nutná znalost čtení výkresové dokumentace
- samostatnost
- základní znalost pneumatického a hydraulického systému, výhodou svařovací průkaz

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, kvalifikační postup, stabilní zaměstnání a jistý příjem, benefit na automaty s občerstvením a cukrovinkami, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10 000,- Kč, benefity dle vnitřního předpisu

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, 556 806 215, 724 110 915, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CIREX CZ s.r.o., IČ: 46580140
adresa pracoviště:Průmyslový park 301, Kopřivnice - Vlčovice, 74221, Česko
mzda (plat):28 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Miroslava Koblížková, personalista
Telefonní číslo:556 806 215, 724 110 915