PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / Provozní zámečníci, údržbáři

Informace o nabídce práce:

PŘEDPOKLADY:
Vyučen v oboru, popř. praxe v oboru
Průkaz svářeče ZK 135 (plus ZK 111 W výhodou)
Znalost problematiky strojní údržby a technologie strojů
Průkaz jeřábníka, vazače výhodou
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Manuální zručnost, proaktivní přístup, samostatnost, týmovost
NÁPLŇ PRÁCE:
Opravy a údržby strojního zařízení
NABÍZÍME:
Měsíční bonusy až 3 700Kč, příspěvky na dopravu, příplatky za směnnost
5 týdnů dovolené
13. mzda
Benefitní program Cafeterie
Stravování zdarma přímo v závodě
A další výhody podle kolektivní smlouvy.
První kontakt: Mgr. Kalábová Vendula, tel.: 382 901 301 (všední dny 8-15 hod.), e-mail: [email protected] nebo osobně na uvedené adrese.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:s. n. o. p. cz a.s., IČ: 63998203
adresa pracoviště:Stanislava Maliny 452, Písek - Písek - Pražské Předměstí, 39701, Česko
mzda (plat):31 600 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Vendula Kalábová
Telefonní číslo:382 901 301