Údržbáři / Provozní zámečníci, údržbáři

Požadavky: manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, technické znalosti, samostatnost, spolehlivost, znalost Nařízení vlády 194/2022 Sb. o požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti
na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice (náhrada Vyhlášky 50/1978 Sb.).

Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Náplň práce: údržba budov a zařízení, komunikace s dodavateli služeb. Práce vhodná i pro aktivního důchodce.

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, stavenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SMO a.s., IČ: 42339839
adresa pracoviště:Zlínská 172, Otrokovice - Kvítkovice, 76502, Česko
mzda (plat):140 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Plandorová
Telefonní číslo:725 426 964, 577 591 216