Zámečník / Provozní zámečníci, údržbáři

Informace o nabídce práce:

Požadavky:
znalost a praxe ve čtení z technických výkresů
praxe v oboru vítána, zkušenost s pálením a rovnáním autogenem (ideálně platný svářečský průkaz - metoda 135, příp. 136) - není podmínkou
Platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou
Náplň práce:
samostatná příprava a sestavení mostních dílců
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 7,5 hod. pracovní dobu,
dotované firemní stravování, prémie za docházku
penzijní připojištění
Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MCE Slaný s. r. o., IČ: 43774407
adresa pracoviště:Netovická 538, Slaný, 27401, Česko
mzda (plat):24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Sadílková
Telefonní číslo:312 510 107