Údržbáři - elektromechanici / Provozní elektromechanici

Informace o nabídce práce:

Pozice: Údržbáři - elektromechanici
OC
Kontakt: Schneiderová Tereza, tel.: 722 169 521, e-mail: [email protected]
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-čt 9:00 - 15:00, pá 9:00 - 12:00 hod.
Náplň práce:
Realizace preventivní údržby na elektrických a jiných zařízeních
Zajišťuje opravy na elektrických a jiných zařízeních
Zodpovídá za vlastní bezpečnost a udržování bezpečného pracovního prostředí
Udržuje vysokou kvalitu své práce a svého týmu
Požadujeme:
- pečlivost, zodpovědný přistup
- osvědčení na elektrických zařízeních podle NV č. 194/2022 Sb. §6
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od 27.2.2024. Mzda: 34 000,- Kč
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš, Dobříš

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Doosan Bobcat EMEA s.r.o., IČ: 26489201
adresa pracoviště:Dobříš, Česko
mzda (plat):34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tereza Schneiderová
Telefonní číslo:722 169 521