*Elektroúdržbář / Provozní elektromechanici

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Provádění preventivních kontrol vyhrazených technických zařízení.
Oprava a údržba technického vybavení společnosti.
Různorodé elektrikářské práce.
Požadujeme:
Vyučení v oboru elektro, platné oprávnění dle NV 194/2022 Sb. § 6 (vyhl. 50/1978 Sb. § 6), znalost schémat zapojení a plánů elektrického zapojení, zodpovědnost, spolehlivost, praxe nebo zkušenosti v oblasti technické údržby ve výrobní společnosti výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek 15 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc,příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku, zázemí stabilní společnosti
První kontakt telefonicky nebo e-mailem;

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SANBORN a.s., IČ: 06627277
adresa pracoviště:Třebíčská 1507/87, Velké Meziříčí, 59401, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: Příspěvek 15 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny, příspěvek na stravování,
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Věra Filipová
Telefonní číslo:566 503 722, 720 026 230