Elektroúdržbář / Provozní elektromechanici

Kontakt: Špačková Gabriela, tel.: 359 002 450, e-mail: [email protected]
Sjednat schůzku předem.
Náplň práce: údržba a opravy elektrických a elektrotechnických zařízení, diagnostika závad, běžná údržba v hotelu.
Požadujeme odbornou způsobilost v elektrotechnice (zkoušky z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6), manuální zručnost a dobrý zdravotní stav (manipulace s břemeny).
Jedná se o práci v turnusu krátký/dlouhý týden, pracovní doba střídavě od 6,00 do 18,00 a od 10,00 do 22,00 hod.
Bližší informace na www.thermal.cz/kariera.
Zaměstnanecké stravování, podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání, mimořádné odměny z motivačního programu, vyšší příplatky za práci o víkendech, slevy na hotelové produkty a služby, výhodné parkovné a mobilní tarify.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:THERMAL-F, a.s., IČ: 25401726
adresa pracoviště:I. P. Pavlova 2001/11, Karlovy Vary, 36001, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
benefity:
  • Podnikové stravování

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Gabriela Špačková
Telefonní číslo:359 002 450