Programátor/ka / Programátoři počítačových aplikací specialisté

Informace o nabídce práce:

PROGRAMÁTOR/KA
Nástup možný ihned.
Zaměstnavatel požaduje: znalost programování - HTML5, CSS3, JavaScript , JQUERY, nebo v technologii .NET - C#, schopnost týmové práce. Přednost mají zájemci se znalostmi Oracle, nebo Java, a střední znalosti AJ (čtení technické dokumentace).
Náplň práce: Vyvíjení v moderních programovacích jazycích, práce na zakázkách pro významné tuzemské i zahraniční společnosti.
Nabízíme: Flexibilní pracovní doba, motivující mzdové podmínky, stálé stabilní zázemí v dynamické společnosti, možnost práce na HomeOffice (vzdálený přístup z domova), 25 dnů dovolené, zajímavé firemní benefity.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: dezadata@dezadata.cz
ov. 8/2

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DEZADATA spol. s r.o., IČ: 47683473
místo pracoviště:DEZADATA spol. s r.o. 01, Mostní 102/16, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda (plat):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:3
obory:
  • Informační technologie

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Kardačinský
Email:dezadata@dezadata.cz