Prodavač/ka - pokladní / Prodavači v prodejnách

Kontakt: telefonicky od 8-16 hodin, emailem životopis na: [email protected]

Náplň práce:
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Prodejní doba: Po - Pá 7.00 - 17.00 hod., So 7.30 - 11.00 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh, IČ: 00032433
adresa pracoviště:Branná 26, 78825, Česko
mzda (plat):18 960 Kč až 20 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvek na dovolenou, premie

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martina Švejnohová
Telefonní číslo:722983042