Prodejní asistent/ka, prodavač/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavením / Prodavači sportovních potřeb

Prodejní asistent/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavením. Požadujeme: příjemné vystupování a komunikativnost, energii a tah na branku, chuť pracovat a učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Náplň: aktivní prodej zboží, drobná administrativa na PC, správa objednávek z E-shopu. Nabízíme:Velmi dobré osobní ohodnocení, firemní benefity, flexibilní pracovní dobu, zaškolení

kontakt: e-mailem, telefonicky 9:00 - 17:00 pondělí - neděle, osobně Rokytnice nad Jizerou, 9:00 - 17:00 pondělí - neděle

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:P-sport Rokytnice s.r.o., IČ: 09129430
adresa pracoviště:Rokytnice nad Jizerou - Dolní Rokytnice 3, 51244, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: Stravenkový paušál
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Pech
Telefonní číslo:603 157 884