Prodavač/ka potravinářského zboží / Prodavači potravinářského zboží

Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží(objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, chuť pracovat a učit se, praxe v oboru a vedení kolektivu, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ: 18622437
adresa pracoviště:Vackova 104, Kamenice nad Lipou, 39470, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Naturální výhody: nákup masa za zvýhodněné ceny, zaměst. poukazy na nákup v RABBITU
  • Jiné výhody: možnost zkráceného úvazku 6 hodin, zaškolení, zaměstnanecké benefity

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Kolářová
Telefonní číslo:727884379
Email:[email protected]