PRODAVAČ/PRODAVAČKA / Prodavači potravinářského zboží

Informace o nabídce práce:

TŘ z:13/2/2024 a:4/3/2024
Náplň práce:
- zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
- práce na pokladních systémech
- vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
- poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
- přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
- přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
- inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- praxe v oboru.
Nabízíme:
stravné, telefonní paušál, stabilní zaměstnání.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Slezské uzeniny, s.r.o., IČ: 07329709
adresa pracoviště:Nádražní 40, Jablunkov, Česko
mzda (plat):16 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravné, telefonní paušál

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jolana Pilchová