PRODAVAČ/PRODAVAČKA / Prodavači potravinářského zboží

Informace o nabídce práce:

TŘ z:2/1/2024 a:4/3/2024
Náplň práce:
- Zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží.
- Práce na pokladních systémech.
- Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
- Poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností.
- Poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi.
- Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování.
- Přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží.
- Inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.
Výhodou:
- Zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků.
Nabízíme:
- Podíl z obratu.
- Stravné, telefonní paušál.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Slezské uzeniny, s.r.o., IČ: 07329709
adresa pracoviště:Staroměstská 324, Třinec - Staré Město, Česko
mzda (plat):16 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravné, tel paušál, podíl z obratu

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jolana Pilchová