PRODAVAČ/PRODAVAČKA / Prodavači potravinářského zboží

Nástup dle domluvy. Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]. Otevírací doba provozovny Po-Pá 7:00-17:00 hod., So 7:00-11:00 hod. (MOŽNÁ ÚPRAVA PRACOVNÍ DOBY PO DOMLUVĚ SE ZAMĚSTNAVATELEM)
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
Náplň práce: zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného práce na pokladních systémech, vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností, poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží, inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.
Nabízíme: stravenkový a telefonní paušál,stabilní zaměstnání

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Slezské uzeniny, s.r.o., IČ: 07329709
adresa pracoviště:Žižkovo nám. 85/8, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):11 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: stravenková a telefonní paušál

Kontaktní osoba:Jolana Pilchová, vedoucí personálního oddělení