PRODAVAČ/KA V PRODEJNĚ SE ZDRAVOU VÝŽIVOU / Prodavači potravinářského zboží

Informace o nabídce práce:

Pracovní úvazek zkrácený 4 - 5 hod denně, nástup dohodou
Jedná se o chráněné místo - pozice vhodná pro OZP, zájem o sortiment, vzdělání SŠ s maturitou, potravinářský průkaz
Náplň práce: obsluha zákazníků, pokladní, podávání informací a rad o zboží, přejímky zboží, oceňování zboží, úklid prodejny

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Jana Kutláková, IČ: 16856414
místo pracoviště:Jana Kutláková - 001, Senovážné nám. 232/9, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1
mzda (plat):110 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Obchod a cestovní ruch