PRODAVAČ/KA PRODEJNY MASA A UZENIN / Prodavači potravinářského zboží

Místo výkonu práce: Barcalova č.p. 166, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Náplň práce: objednávky, prezentace, obsluha, administrativa obchodu
Požadujeme:
- zkušenost s prodejem masa a uzenin
- aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování
- samostatnost, spolehlivost
- praxe v obchodu výhodou
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 20-letou tradicí na trhu, časově nenáročnou směnnost, volné některé víkendy v měsíci
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu
- prodloužení smlouvy na neurčito
- poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Kontakt: telefonicky 8 - 15 hodin nebo e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ: 18622437
místo pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - prodejna Ústí nad Orlicí, Barcalova 166, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
mzda (plat):16 500 Kč až 18 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2020
obory:
  • Obchod a cestovní ruch