Prodavač/-ka / Prodavači potravinářského zboží

KO: Nedělová Iveta, tel.: 556 674 401, e-mail: personalni@hruska.info
Pracoviště: Hradec nad Moravicí.
ZŠ, upřednostňujeme vyučení nebo praxi v oboru, práce i o víkendech.
Pracovní náplň: obsluha zákazníků, doplňování zboží na prodejně, práce na pokladně,
kontrola záruční lhůty a správnosti cen, další práce související s chodem maloobchodní prodejny.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:H R U Š K A , spol. s r.o., IČ: 19014325
místo pracoviště:H R U Š K A , spol. s r.o. - Hradec nad Moravicí, Pod Hanuší 802, 747 41 Hradec nad Moravicí
mzda (plat):16 280 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:4
benefity:
  • Jiné výhody: Stravenky, příspěvek na bydlení
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Iveta Nedělová
Email:personalni@hruska.info