Asistent/ka prodeje / Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- aktivní komunikace se zákazníky, zjišťování potřeb a nabídka adekvátních produktů
- pokladní operace, práce s pokladnou
- manipulace se zbožím prostřednictvím čteček EAN kódů (expedice, doplňování, přeskladnění)
- úklid prodejny (likvidace obalů, umývání regálů a čištění zboží)
- kontrola expirace a kvality zboží
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, aktivní a činorodý přístup k práci a zákazníkům, smysl pro pořádek a čistotu, uživatelská práce s PC, vyučení v oboru a praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu
- dlouhodobou spolupráci na HPP a dobu neurčitou
- provoz bez pracovních víkendů a svátků
- zázemí, podporu a vstřícnost
- firemní oblečení
- 5 týdnů dovolené
- pevnou složku mzdy s ohodnocením výsledků a aktivity
- zaměstnanecké benefity a odměny
- dotované závodní stravování a kafetérie
- výrazné zaměstnanecké slevy na veškeré zboží, které nabízíme
- zkrácený pracovní úvazek
- nástup možný ihned
Závodní stravování zdarma, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na nákup zboží.
Kontakt na tel, na mail, osobně.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KAMPI OFFICE s.r.o., IČ: 25344170
adresa pracoviště:U Kyjovky 4507/7a, Hodonín, 69501, Česko
mzda (plat):14 625 Kč až 16 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivana Hanáková
Telefonní číslo:841111138