Prodavač/ka - prodejna železářství / Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Informace o nabídce práce:

PRODAVAČ/KA - PRODEJNA ŽELEZÁŘSTVÍ
VHODNÉ I PRO OZZ/OZP S MAX. 2. ST. INVALIDITY
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Částečnou znalost prodávaného sortimentu, práce na PC, kladný a příjemný přístup k zákazníkům. spolehlivost, zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží zákazníkům na prodejně, internetový prodej zboží
NABÍZÍME: práce ve firmě s dlouholetou působností a příjemným pracovním kolektivem, dovolená, stravenky,příspěvky, odměny….
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis na adresu: [email protected]
Ov.tel.: 28.2.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o., IČ: 60322829
adresa pracoviště:Dolní náměstí 1356, Vsetín, 75501, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Tkadlecová