Prodavači akvaristiky a chovatelských potřeb / Prodavači ostatního zboží v prodejnách

1x místo výkonu práce Vsetín a 1x místo výkonu práce Vizovice.
Požadujeme: Zkoušky pro prodej zvířat nebo vzdělání v chovatelském oboru.
Náplň práce: Prodej zboží, péče o zvířata na prodejně a činnosti s tím spojené.
Nabízíme: Osobní ohodnocení formou prémií, stravenky
První kontakt: e-mailem na: oceannutrition@email.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Svatopluk Ondřej, IČ: 60040327
místo pracoviště:Svatopluk Ondřej 01, Smetanova 662, 755 01 Vsetín 1
mzda (plat):21 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
obory:
  • Obchod a cestovní ruch