Asistent/ka prodeje / Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Informace o nabídce práce:

Prvotní informace:
email: [email protected]

Upřesňující informace:
Úvazek 6 hodin denně po - pá.

Náplň práce: obsluha zákazníků v prodejně s IT a elektronikou, prodej, příjem a výdej zboží, zápis a vystavování faktur a dodacích listů, práce s pokladnou, spojování hovorů, péče o prodejnu, evidence zboží, příjem a vyřizování reklamací, telefonická a e-mailova komunikace s klienty i dodavateli.

Nutná znalost českého jazyka v hovorové i písemné formě. ŘP skupiny B výhodou.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:APEX Computer, s r.o., IČ: 47534524
adresa pracoviště:Nerudova 600/2, Mladá Boleslav, 29301, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 19 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dělené směny

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Ladislav Dytrych