Pracovníci přepážky, obchodní místa / Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách

Informace o nabídce práce:

Požadavky: nutná znalost práce na PC (uživatelsky)
umět komunikovat, příjemné vystupování optimismus
Náplň práce: zabezpečení provozu kanceláře administrativní činnost, vyřizování telefonátů, poskytování klientského servisu - sjednávání pojistných smluv, vypracovávání nabídek, hlášení pojistných událostí
- ŘP není nutný
- řádné zaškolení
Výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za výkon, atd.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Otakar Bařina, IČ: 75699711
místo pracoviště:Otakar Bařina - Otrokovice, nám. 3. května 1569, 765 02 Otrokovice 2
mzda (plat):25 000 Kč až 55 000 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • osoby vyžadující bezbariérový přístup
obory:
  • Finance