Umělecký obráběč kovů / Pracovníci zhotovující umělecké výrobky z kovů

Informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel požaduje:
uměleckého obráběče kovů na zpracování uměleckých odlitků s praxí min. 5 let.

Náplň práce: práce ve zvonařské dílně, která je unikátní svou výrobou. Možnost uměleckých návrhů a seberealizace.

Zaměstnavatel nabízí:
k dispozici firemní auto ve směru Brodek u Přerova - Prostějov

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 581 741 367 - paní Leticie Vránová-Dytrychová

Místo výkonu práce: ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o., Štefanikova č.p. 196, 751 03 Brodek u Přerova

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ZVONAŘSKÁ DÍLNA TOMÁŠKOVÁ-DYTRYCHOVÁ s.r.o., IČ: 25864050
adresa pracoviště:Štefanikova 196, Brodek u Přerova, 75103, Česko
mzda (plat):21 300 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Leticie Vránová-Dytrychová
Telefonní číslo:581741367