Prodejce nových vozů / Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
praxe v oboru výhodou, středoškolské vzdělání, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita a loajalita, týmová spolupráce, profesionální přístup k zákazníkovi, výhodou je aktivní znalost NJ nebo AJ, zkoušky o distribuci pojištění motorových vozidel výhodou, zkoušky o odborné způsobilosti k uzavírání spotřebitelských úvěrů výhodou, ochotu učit se a poznávat nové produkty a technologie.

Náplň práce:
prodej ojetých vozů, práce s novými i stávajícími zákazníky, minimarketingové aktivity pro podporu prodeje ojetých vozů, správa stávajícího zákaznického portfolia.

Nabízíme:
příspěvek na stravování.

Telefonický kontakt viz výše.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AUTO - Evžen Myslivec s. r. o., IČ: 25046985
adresa pracoviště:Pražská 314, Slaný, 27401, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Simona Zlatohlávková
Telefonní číslo:415 652 154