Obchodně - techničtí zástupci / Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Informace o nabídce práce:

OBCHODNĚ-TECHNIČTÍ ZÁSTUPCI

POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, smysl pro obchod, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ, zkušební doba 3 měsíce, smlouva na dobu neurčitou
PRACOVNÍ NÁPLŇ: nebát se oslovit klienta je výhodou, praxe na pozici obchodníka, zkušenost s prodejem, dojednáním obchodu
NABÍZÍME: práce v české stabilní firmě, odpovídající mzdové ohodnocení, pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, sociální fond
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky pan Ing. Vojtěch Lukeš, tel. 571 164 500 nebo e-mail [email protected]
Ov.e. 16.4.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Rozváděče Vsetín, s.r.o., IČ: 24839183
adresa pracoviště:Jiráskova 2190, Vsetín, 75501, Česko
mzda (plat):32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Vojtěch Lukeš
Telefonní číslo:571 164 500