202973_vrchní referent(ka) / rada v Oddělení kontrolním II, v Odboru kontrolním / Pracovníci veřejné správy v oblasti daní

KONTAKT : Bc. Petra Budinová, tel.: 224 042 355, e-mail: [email protected]

Náplň práce:

- kontrolu více druhů daní se zaměřením na daň z příjmu právnických osob,
- oblast daňové evidence a účetnictví.

Nabízíme:

pružná služební doba,
25 dní dovolené,
5 dní indispozičního volna,
1 den placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům,
příspěvek na stravování,
čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, resp. doplňkové penzijní spoření, stravování nebo prostřednictvím systému cafeterie),
rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních,
letní tábor pro děti zaměstnanců,
víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám (i pro rodinné příslušníky),
možnost zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ, IČ: 72080043
adresa pracoviště:Vinohradská 2488/49, Praha - Vinohrady, 12000, Česko
mzda (plat):23 390 Kč až 34 370 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Petra Budinová
Telefonní číslo:224 042 355