Plánovač/plánovačka logistiky Senior / Pracovníci v dopravě a přepravě

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- podmínkou je praxe v logistice, spedičních službách či dopravě minimálně 3 roky
analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
- angličtina/ruština - mírně pokročilý
- výborná znalost MS Office, práce na PC
Náplň práce:
- každodenní komunikace se zákazníkem a dispečerem
- plánování a trasování přeprav
- dohled nad dispečery/standartně 3 dispečeři
- řešení problematiky návaznosti práce
Zaměstnanecké výhody:
- zvýhodněná cena PHM, 5 dní sick days, kurzy angličtiny, mobilní telefon, možnost občasné práce z domova, firemní akce.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:STEBAL Spedition, s.r.o., IČ: 25036114
adresa pracoviště:Horská 302, Dubí - Bystřice, 41702, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Kůsová
Telefonní číslo:601 348 292