Plánovač/plánovačka logistiky Junior / Pracovníci v dopravě a přepravě

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
· SŠ vzdělání
· Praxe v logistice, spedičních službách či dopravě
· Analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
· Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
· Angličtina / ruština - mírně pokročilý
· Výborná znalost MS Office, práce na PC
Náplň práce:
· Každodenní komunikace se zákazníkem a dispečerem
· Plánování a trasování přeprav
· Dohled nad dispečery / standartně 3 dispečeři
· Řešení problematiky návaznosti práce
Zaměstnanecké výhody:
- Zvýhodněná cena PHM, 5 dni sick days, kurzy angličtiny, mobilní telefon, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
  • Aktivní ruský jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:STEBAL Spedition, s.r.o., IČ: 25036114
adresa pracoviště:Horská 302, Dubí - Bystřice, 41702, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Kůsová
Telefonní číslo:601 348 292