Operátor call centra / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Stále se rozhodujete, jak podpořit svou domácnost jednoduchou prací?
- Rádi komunikujete s lidmi a pomáháte jim? Nemáte problém s prací na PC?

Zapojte se do našeho kamarádského kolektivu, kde je práce zábavou, je především o komunikaci s lidmi a o možnosti si individuálně řídit svůj časový plán.
A to, že dostanete placené volno za své splněné úkoly, je jen jedna z mála výhod práce u nás.

Náplň práce

Naši specialisté vás pečlivě zaškolí a připraví na komunikaci se zákazníky po telefonu. Zároveň se naučíte zaznamenávat zjištěné informace do PC.
Nabídka
Skvělou zprávou je, že jsme našim zaměstnancům na HPP zvedli platy a u brigádníků se zvýšila mzda 100/120 Kč na hodinu.
Mezi další benefity patří například vyplácená jubilea, nabídka levnějšího volání, zdarma občerstvení na pracovišti, hry a soutěže o různé ceny + další aktivity a ohodnocení, které pozitivně ovlivňují náladu a život našich operátorů. Je toho od nás ještě víc…ale to se dozvíte, až se uvidíme. ?
Pracovat budete pouze na ranní směny od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné.
Od brigádníků požadujeme věk 18 + a odpracovat alespoň 20 hodin za týden.

Tak co, našli jsme Vás?

Volejte na tel: 380 900 122, nebo nám zašlete životopis na email: nabory@atoda.cz

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
jazyky:
  • Aktivní čeština
minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ATODA Telemarketing, spol. s r.o., IČ: 48115916
místo pracoviště:Čechova 164/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1
mzda (plat):16 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:15
datum nástupu:26. 02. 2018
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2019
benefity:
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Administrativa
  • Obchod a cestovní ruch

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Informace
Email:nabory@atoda.cz