Operátor call centra v administrativní centru PIANO / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Nově jsme se přestěhovali do nejmodernějšího administrativního centra PIANO.
Zapojte se do našeho kamarádského kolektivu, kde je práce zábavou, a o možnosti si individuálně řídit svůj časový plán.
A to, že dostanete placené volno za své splněné úkoly, je jen jedna z mála výhod práce u nás.

Nyní nabízíme na HPP nové zkrácené úvazky na 4, 5, 6 a 7 hodin.

Náplň práce

Naši specialisté vás pečlivě zaškolí a připraví na komunikaci se zákazníky po telefonu. Zároveň se naučíte zaznamenávat zjištěné informace do PC.

Co můžete očekávat?

Mezi benefity patří například vyplácení jubilea, nabídka levnějšího volání, zdarma občerstvení na pracovišti, hry a soutěže o různé ceny + další aktivity a ohodnocení, které pozitivně ovlivňují náladu a život našich operátorů. Ale je toho ještě mnohem více!
Pracovat budete pouze na ranní směny od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné.
Od brigádníků požadujeme věk 18 + a odpracovat alespoň 20 hodin za týden.

Tak co, našli jsme Vás?

Volejte na tel: 380 900 122, nebo nám zašlete životopis na email: nabory@atoda.cz

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
jazyky:
  • Aktivní čeština
minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ATODA Telemarketing, spol. s r.o., IČ: 48115916
místo pracoviště:Mánesova 36, České Budějovice 370 01
mzda (plat):16 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:14
datum nástupu:20. 08. 2018
datum konce pracovního poměru:31. 07. 2019
benefity:
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • osoby vyžadující bezbariérový přístup
obory:
  • Administrativa
  • Obchod a cestovní ruch

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Nicola Plánská, Náborový specialista
Email:nabory@atoda.cz