PRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘÍPRAVY TISKU / Pracovníci přípravy tisku

Informace o nabídce práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: seřízení a příprava stroje.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování; stravenky; příplatky za směnnost; měsíční a pololetní příplatky za nulovou nemocnost; věrnostní dovolená; firemní sportovní akce; příspěvky - na péči o zdraví, na Vánoce, na dovolenou.

Kontakt - paní Daniela Čermáková, DiS.; tel.: 491 477 223 (Po - Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.); e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bauch, Navrátil s.r.o., IČ: 47450428
adresa pracoviště:Pod Vinicemi 1046, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda (plat):23 400 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
benefity:
  • Podnikové stravování: stravenky
  • Dovolená navíc: věrnostní dovolená
  • Jiné výhody: měsíční a pololetní příplatky na nulovou nemocnost, firemní sportovní akce atd.
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Daniela Čermáková DiS.
Telefonní číslo:491 477 223 (Po - Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.)