Pracovníci v sociálních službách / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nepřetržitý provoz ve dvousměnném režimu (nerovnoměrné rozvržení pracovní doby), pondělí - neděle, 12 hodin/směna.

Náplň práce:
- Poskytování přímé obslužné péče u osob s mentálním a kombinovaným postižením.
- Poskytování pomoci při osobní hygieně, podávání stravy, běžných činnostech v domácnosti.
- Spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování péče.
- Aktivizační činnost s klienty.

Požadavky:
- Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Vztah k lidem s postižením.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
- Výhodou zkušenosti s péči o lidi s postižením.
- Výhodou akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách.
- Výhodou řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
- Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
- 25 dnů dovolené v kalendářním roce a 5 dnů dodatkové dovolené v kalendářním roce.
- Příspěvek FKSP a zaměstnavatele na stravování.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace, IČ: 70850917
adresa pracoviště:Dolní dědina 2, Zlín - Příluky, Česko
mzda (plat):25 530 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Adéla Štalmachová, DiS.
Telefonní číslo:+420 731 697 608