Pečovatel/ka / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Informace o nabídce práce:

První kontakt:
osobně: Mlékovice 66, Toušice
e-mailem: [email protected]
telefonicky: každou středu od 10:00 hod

Požadujeme:
zkušenost, praxe a kurz pracovníka v sociálních službách výhodou; pracovitost, spolehlivost a těšit se do práce
Náplň práce: péče o naše klienty
plat až 33 500Kč + příplatky za víkend + příplatky za noční + 2x ročně odměny;
krátký/dlouhý týden; obědy zdarma; hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou; 5 týdnů
dovolené, bezplatná právní i finanční poradna; pomoc s dluhy a exekucemi; práce v
příjemném kolektivu, hezké pracovní prostředí na venkově

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Clementas Mlékovice, s.r.o., IČ: 25321307
adresa pracoviště:Toušice - Mlékovice 66, 28144, Česko
mzda (plat):29 500 Kč až 33 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavlína Vosecká DiS.
Telefonní číslo:778 413 969