Pracovník / pracovnice fyzické ostrahy / Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakt NEJPRVE telefonicky (PO-PÁ od 8 do 14 hod.) nebo e-mailem [email protected].
Místo vhodné pro OZP.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- zdravotní způsobilost
- praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zajistíme přípravu na zkoušky a jejich absolvování.
Náplň práce:
- ostraha průmyslového objektu v Rokytnici v Orl. h.
- obsluha kamerového systému
- směny: 6:00 - 18 hod./18 - 6:00 hod.
Nabízíme:
- práce v nepřetržitém provozu - 12 h. směny
- mzda 19.500 - 21.000,- Kč měsíčně včetně příplatků
- náborový bonus až 3.000 - 8.000,- Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000,- Kč po odpracovaném roce
- osobní ohodnocení až 3.000,- Kč měsíčně
- výkonnostní odměny, prémie.
- možnost zkráceného úvazku / práce na DPP.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BPSA s.r.o., IČ: 27558568
adresa pracoviště:Kasárna 41, Rokytnice v Orlických horách, 51761, Česko
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:01. 05. 2025
benefity:
  • Zvláštní prémie: výkonnostní odměny, prémie, náborový bonus
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:p.Bouška
Telefonní číslo:734 363 619